f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Павло Шеремет. По кому подзвін?

20.07.2016

Голова НСКУ Сергій Тримбач на вбивство журналіста Павла Шеремета, скоєне 20 липня 2016 року...

Павло Шеремет. По кому подзвін?

Підле вбивство Павла Шеремета приголомшує. Знищують кращих, мужніших, безкомпромісніших. Гадючі мафіозі знають свою справу, зачищаючи простір, сіючи страх і зненависть. Влада або повністю непрофесійна, або ж знає, навіщо і хто вбиває. Хтось сумнівається в тому, що знову замовник не буде знайдений?

Франція, Туреччина, Казахстан, Вірменія, український Київ – страх зависає в повітрі як нудний осінній дощ, комусь дуже хочеться, щоби назавжди. Не ховаймось, не думаймо, що нас і наші сім'ї це якось мине...

В одному з інтерв'ю Шеремет оповів про свою мрію зняти "хороший документальный фильм об искусстве". "Но так вот жизнь складывается, что все время то война какая-нибудь чеченская, то президент какой-нибудь невменяемый..."

Так, всім нам хочеться про мистецтво. Одначе ж війна продовжується. Нас убивають, вас – тебе, мене – убивають. Найперше заштовхуючи в наші душі боязнь за своє життя. Не висовуйся – такий сигнал нам.

Павле, перекажіть Господу, що у нашому житті правлять бал люди, ніяк не подібні до Христа. Хай буде Вам краще на небесах. Доброї і вічної пам'яті.

Сергій Тримбач, голова НСКУ