f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Українська документальна стрічка «Рідні» Віталія Манського – на МКФ у Торонто

13.09.2016

8 вересня 2016 року у Торонто розпочався найбільший кінофестиваль Північної Америки, в рамках якого у документальнiй програмі «ТIFF DOCS» виборювати одну із головних нагород фестивалю «People’s Choice Documentary Award» буде картина Віталія Манського «Рідні».

Фестивальна прем’єра фільму відбудеться 14 вересня. 

Нова робота документаліста львівського походження розповідає про українське суспільство після Революції Гідності, яке показане крізь призму стосунків у власній родині режисера, що живе у різних географічних та політичних куточках країни: у Львові, Одесі, Криму та на Донбасі.

Фінансування фільму пов’язане із великим скандалом у Росії: «Рідні» виграли пітчинг Міністерства культури РФ, але міністр культури Володимир Мединський скасував це рішення, звинувативши режисера в антидержавній діяльності.

В Україні ж виробництво стрічки підтримало Державне агенство України з питань кіно, а співпродюсерами стали Юлія Сінькевич (генеральний продюсер Одеського МКФ) та Анна Паленчук («435 FILMS»), яка і представить фільм у Торонто. Окрім України у виробництві картини брали участь також Німеччина, Латвія й Естонія.

Світова прем’єра «Рідних» відбулася на 51-му МКФ у Карлових Варах, українська – на 7-му Одеському МКФ, де Віталій Манський особисто презентував фільм.

У кінотеатрах українські глядачі зможуть побачити фільм вже цієї зими. Прокатом стрічки опікується компанія «86PROKAT».

За офіційною інформацією

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.