f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Reve ta Stohne on Tour» Надії Парфан – у конкурсі 32-го Варшавського МКФ

20.09.2016

Українську короткометражну стрічку Надії Парфан «Reve Ta Stohne On Tour» відібрано до участі у Міжнародному конкурсі короткометражних фільмів 32-го Варшавського МКФ.

Фестиваль, що входить до групи найпрестижніших фестивалів світу, акредитованих FIAPF (так званих фестивалів класу «А»), відбудеться з 7 по 16 жовтня 2016 року.

У «Reve ta Stohne on Tour» йдеться про молодий український гурт «Reve ta Stohne», що їде до Польщі у пошуках «грошей, слави та рок-н-ролу».

Українська прем'єра 30-хвилинного документального фільму відбулася у березні 2016-го в конкурсі DOCU/УКРАЇНА ХІІІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, де стрічка «Reve ta Stohne on Tour» отримала Особливу відзнаку.

У Варшаві відбудеться світова прем'єра стрічки, яку Надія Парфан виконала в рамках навчання у Школі Анджея Вайди у Польщі.

Минулого року Україну в конкурсних програмах Варшавського МКФ представляли повнометражний фільм Венцислава Василєва «Сніг» (Болгарія, Україна) і короткометражна стрічка Володимира Тихого «Дідочок».

29 вересня «Reve ta Stohne on Tour» вийде в український прокат в рамках програми іронічних документальних фільмів «Світ за очі», до якої також увійшла польська стрічка «Театр одного актора» Якуба Пьонтека, яка розповідає про польського актора, що їде на заробітки до Норвегії.

Власна інформація НСКУ