f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Алкоголічка» Юлії Гонтарук збирає призи на фестивалях

07.01.2014

Короткометражний фільм «Алкоголічка» Юлії Гонтарук (продюсер - Ігор Савиченко, Directory films), знятий за сценарієм Марисі Нікітюк, за підтримки Держкіно, отримав приз «Найкращий міжнародний короткометражний фільм» (Best world short film) на Міжнародному кінофестивалі в Делі (Delhi International Film Festival).

Про це повідомляє Асоціація продюсерів України на своїй сторінці у Facebook.

На цьому фестивалі найкращим фільмом у категорії міжнародного кіно визнано «Шрі Сідхартха Гаутама» (реж. Чандран Рутнам, Саман Віраман; Шрі-Ланка), найкращим міжнародним документальним фільмом - «Сатьяграха» (реж. Ліза Сабріна Харні; Австралія, США, Індія), найкращим анімаційним фільмом - «Бхатана» (реж. Сушиль Бхарті; Індія). Повний перелік лауреатів можна переглянути на сайті фестивалю.

Другий Міжнародний кінофестиваль у Делі проходив 21-27 грудня в Нью-Делі.

Раніше фільм було визнано найкращим на 10 Міжнародному кінофестивалі «КИН», на якому демонструються та змагаються поміж собою стрічки, створені режисерами-жінками. 

Слово КИН з вірменської мови перекладається як ЖІНКА. 

Метою фестивалю є сприяння жіночій творчості, єднанню жінок-режисерів з різних куточків світу і сприяння порозумінню між різними культурами та одне з одним. 

Кінофорум тривав від 14 до 18 грудня у столиці Вірменії Єревані: http://kinfestival.wordpress.com/about-2/ 

telekritika.uascreenplay.com.ua